1973 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'nın Çubuk ilçesinde tamamladı.

1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1997 yılında mezun oldu, aynı yıl girdiği tıpta uzmanlık sınavında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesini kazandı.

2002 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nden uzmanlığını aldı. Görevi süresince gebelik, riskli gebelik, infertilite, menapoz, aile planlaması ve jinekoloji bölümlerinde çalıştı ve pek çok doğum, sezeryan, ayrıca jinekolojik ameliyatlara katıldı.

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak Ankara'nın Çubuk ilçesinde Devlet Hastanesi'nde ve Bartın Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde çalıştıktan sonra devletteki görevinden ayrılarak Ankara'ya gelmiştir. Ankara'da yaklaşık 6 yıllık özel hastane çalışmasının ardından hastalarına muayenehanesinden hizmet vermeye devam etmektedir. Alanıyla ilgili yapmış olduğu ulusal, uluslararası yayınları ve katıldığı kongreler bulunmaktadır.

CİSED aldığı cinsel işlev bozuklukları ve vajinismus eğitiminden sonra da bu alanda da pek çok hastayı başarı ile tedavi etmiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam